Повернутися до звичайного режиму

/Files/images/Слайд1.JPG


Кожна альма-матер має власну хвилюючу історію. Пологівськкий ліцей № 2 своїм корінням сягає столітньої давнини. Ще в 1908 році, коли появилися перші поселенці, в названому селищі Шевченко (нині м.Пологи - 5) було утворено народну школу, а в 1916 році відкрито початкову, на базі якої в 1939 році заснована вже середня школа. Першим директором став Павло Ульянович Хілько.

Під час Великої Вітчизняної війни (1941-1945 р.р.) приміщення школи було вщент зруйноване, тому досить тривалий час навчально-виховний процес відбувався у спеціально пристосованих приміщеннях.

В 1963 році зведено нову школу - високу, світлу, двоповерхову, але й вона згодом стала не спроможна вмістити велику кількість дітей.

А мікрорайон Пологи почав інтенсивно на очах усіх зростати. Виріс філіал Запорізького абразивного комбінату. Споруджувалися багатоповерхівки, квартири яких в основному заселялися молодими подружніми парами. Збільшилася не лише чисельність населення мікрорайону, а особливо зросла чисельність дітей дошкільного та шкільного віку.

І в 1988 році середня школа № 2 урочисто святкувала своє новосілля. Педагогічний колектив, очолюваний директором Віктором Васильовичем Полтавцем, плідно й творчо продовжив життєдайні традиції рідної школи, котрі, на велике щастя, залишилися в спадщину віл попередньої школи. Досвіди майстрів педагогічної справи: Сніжко К.В., Корнієнко В.К., Толочко В.Г., Звєрсвої Н.Я., Лемішко Л.Д., Лемішка І.С, Хачхарджі Г.П. та ін. донині вивчаються і втілюються вчителями в педагогічній праці.


ЛАСКАВО ПРОСИМО!

Раді вітати Вас на сайті нашого освітнього закладу!