У рамках проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек «Виховуємо громадянина – патріота України» був проведений конкурс патріотичних віршів «З Україною в серці».

Учні 5-6 класів зібралися разом, щоб почути поетичні рядки про нашу славну державу Україну.

Слава України – це її природні багатства, мальовнича природа, люди, які прославляють свою країну, мова, яку в усьому світі визнають однією з найкращих за своєю милозвучністю та мелодійністю.

Компетентне журі визначило переможців, це: Ротар Марія – учениця 5-А класу (І місце), Перетятько Валерія – учениця 5-Б класу (ІІ місце), Билим Максим – учень 6-А класу ( ІІ місце), Бараненко Ірина – учениця 6-Б класу ( ІІІ місце).

А ще глядачі були активними учасниками конкурсу мовознавців та вікторини « Чи знаєш ти Україну?».

Також була проведена благодійна акція «Бібліотечка для захисників Вітчизни». Книги, зібрані учнями школи, були передані нашим захисникам в зону АТО.

У бібліотеці діє постійно діюча виставка «Є держава наша Україна, і є її невтрачений народ», яка популяризує українську історію, боротьбу українського народу за незалежність, мову та культуру.

Підготовлені бібліографічні рекомендаційні списки для батьків з питань патріотичного виховання дітей та молоді у сім’ї.

/Files/images/bbloteka/IMG_0046.JPG/Files/images/bbloteka/IMG_0060.JPG/Files/images/bbloteka/WP_000801.jpg/Files/images/bbloteka/IMG_0054.JPG/Files/images/bbloteka/IMG_0051.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 122

Коментарi