Науково-методична проблема району та школи:

«Компетентнісний підхід до навчання і виховання як засіб творчого зростання якісно нової особистості»

Завдання:

1.1 Формувати знання та вміння педагогів компетентно використовувати інноваційні технології навчання і виховання учнів у педагогічній діяльності.

1.2 Модернізація форм, змісту й методів підготовки та розвитку професійної компетентності педагогічних працівників, підготовка їх до роботи у сучасних умовах.

1.3 Продовжити впровадження моніторингу якості освіти щодо створення певних інформаційних умов виявлення, розвитку і підтримки здібної та обдарованої молоді, творчих вчителів, підняття їх престижу та конкурентоспроможності на основі визначення додаткового комплексу освітніх індикаторів, що відображають особливості розвитку системи освіти в школі.

1.4 Створювати умови для безперервного вдосконалення фахової освіти і підвищення кваліфікації педагогічних працівників;

1.5 Продовжити реалізовувати актуальні завдання професійної діяльності, розвитку й підвищення фахової майстерності педагогів, розвитку їх творчого потенціалу.

1.6 Продовжувати вивчати, узагальнювати та впроваджувати у практику кращий педагогічний досвід, збагачувати досвід педагогів школи новими прогресивними технологіями.

1.7 Впроваджувати принцип органічного взаємозв‘язку навчання та розвитку обдарованих дітей, готувати їх до участі в шкільних, районних предметних олімпіадах, конкурсах, захисту учнівських творчих робіт МАН.

/Files/images/shema1.jpg

Шкільні методичні об'єднання

Кiлькiсть переглядiв: 788