• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Обдаровані учні

ВІТАЄМО!

переможців І (шкільного) етапу обласних і Всеукраїнських учнівських олімпіад

з навчальних предметів 2016/2017 навчального року

№п.п Предмет Прізвище, ім′я по-батькові учня клас Місце у І етапі Вчитель Примітка ( ІІ етап)
1.
Українська мова та література
Безуглова Дарʹя 6-А ІІІ Моісеєва О.В.
Данько Анна 6-А ІІІ Моісеєва О.В.
Тимошенко Олеся 6-А ІІІ Моісеєва О.В.
Остапенко Юлія 7-А ІІІ Кілімова Ю.А. ІІ етап
Черкасов Андрій 7-А ІІІ Кілімова Ю.А.
Сторчак Ксенія 8-Б ІІ Штандюк С.І. ІІ етап
Лобода Богдан 8-Б ІІІ Штандюк С.І.
Безверха Ангеліна 8-Б ІІІ Штандюк С.І.
Солодка Анастасія 9-А ІІІ Штандюк С.І.
Чуб Маргарита 9-А ІІІ Штандюк С.І.
Карпій Ольга 10-А ІІІ Моісеєва О.В.
Макарович-Олійник Даяна 10-А ІІІ Моісеєва О.В.
Клюєва Євгенія 11 ІІ Штандюк С.І.
Плющакова Катерина 11 ІІ Штандюк С.І.
Посмітна Валерія 11 ІІІ Штандюк С.І.
2.
Економіка
Малах Іван 11 ІІІ Соболєва Н.Б.
3.
Математика
Данько Анна 6-А ІІІ Сиваш Ю.О.
Новікова Дарʹя 6-А ІІІ Сиваш Ю.О.
Хвостик Ярослав 6-Б ІІІ Охріменко В.П.
Арутюнян Арсен 6-Б ІІІ Охріменко В.П.
Білий Володимир 6-Б ІІІ Охріменко В.П.
Лихвар Олександр 6-Б ІІ Охріменко В.П. ІІ етап
Остапенко Юлія 7-А ІІІ Кірілова Т.І.
Черкасов Андрій 7-А ІІІ Кірілова Т.І.
Братчиков Ілля 7-Б ІІІ Кірілова Т.І.
Настич Юлія 8-Б ІІІ Кірілова Т.І.
Лапшунков Олександр 10-А ІІІ Сиваш Ю.О.
Макарович-Олійник Даяна 10-А ІІІ Сиваш Ю.О.
Верба Андрій 10-А ІІІ Сиваш Ю.О.
4.
Історія
Білий Дмитро 7-А І Скидан Ю.М.
Остапенко Юлія 7-А ІІІ Скидан Ю.М.
Господарюк Ангеліна 8-А І Очерет Л.В.
Лобода Богдан 8-Б ІІ Скидан Ю.М.
Настич Юлія 8-Б І Скидан Ю.М.
Солодка Анастасія 9-А ІІ Захряпа Т.М.
Четверікова Катерина 9-А ІІ Захряпа Т.М.
Чуб Маргарита 9-А ІІ Захряпа Т.М.
Лапшунков Олександр 10-А ІІІ Очерет Л.В.
Макарович-Олійник Даяна 10-А ІІ Очерет Л.В.
Моісеєнко Іван 10-А ІІІ Очерет Л.В.
Рудковський Валентин 10-А ІІІ Очерет Л.В.
Алієва Яна 11 ІІ Очерет Л.В.
Клюєва Євгенія 11 І Очерет Л.В.
Малах Іван 11 ІІ Очерет Л.В.
Плющакова Катерина 11 ІІ Очерет Л.В.
5.
Хімія
Остапенко Юлія 7-А ІІІ Віткова Л.О
Черкасов Андрій 7-А ІІ Віткова Л.О ІІ етап
Штандюк Владислав 7-А ІІІ Віткова Л.О
Настич Юлія 8-Б І Віткова Л.О
Верба Андрій 11 ІІІ Віткова Л.О ІІ етап
6.
Фізика
Остапенко Юлія 7-А ІІ Сиваш Ю.О.
Черкасов Андрій 7-А ІІ Сиваш Ю.О. ІІ етап
Штандюк Владислав 7-А ІІІ Сиваш Ю.О.
Звольський Едуард 7-А ІІІ Сиваш Ю.О.
Добряк Анастасія 8-А ІІІ Терещенко Н.Д.
Лобода Богдан 8-Б ІІІ Сиваш Ю.О.
Бурима Карина 8-Б ІІІ Сиваш Ю.О.
Настич Юлія 8-Б ІІІ Сиваш Ю.О.
Верба Андрій 11 І Терещенко Н.Д. ІІ етап
7. Російська мова, література Господарюк Ангеліна 8-А ІІІ Журавльов С.П.
Сторчак Ксенія 8-Б ІІІ Журавльов С.П.
Настич Юлія 8-Б ІІІ Журавльов С.П.
Солодка Анастасія 9-А ІІІ Гула С.Г.
Чуб Маргарита 9-А ІІІ Гула С.Г.
Клюєва Євгенія 11 І Гула С.Г. ІІ етап

Графік І (шкільного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 2016/2017 н.р.

Робота з здібними та обдарованими учнями

Результати районного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 2015-2016 навчального року
Результати шкільного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 2015-2016 н.р.

ВІТАЄМО!

Болдурата Вадима, учня 11-А класу, переможця Обласного конкурсу з комп’ютерної анімації та вчителя інформатики Кірілову Т. І. з І місцем у номінації "Мультиплікація"

Результати ІІ (районного) етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 2014-2015 н-р.
Результати районного етапу всеукраїнських та районних олімпіад 2014-2015 н.р.

Результати ІІ (районного) етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Результати ІІ (районного) етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

Результати районного етапу всеукраїнських та районних олімпіад 2013-2014 н.р.

http://verbalyudmila.wordpress.com/

/Files/images/s2.JPG
/Files/images/s1.JPG

Система роботи Пологівської СРШ І-ІІІ ступенів №2 з обдарованими та здібними учнями

Олімпіада ім Гасика

Результати роботи з обдарованими та здібними учнями

Кiлькiсть переглядiв: 3

Коментарi