ВІТАЄМО!

07 грудня відбувся міський етап ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Вікторія Біла, учениця 10 класу, Владислава Ковтун, учениця 7 класу, посіли перші місця, а найменша учасниця, учениця 4 класу Валерія Юрченко – третє місце.

Вітаємо учениць з перемогою, а їхнім вчителям Штандюк Світлані Іванівні, Кілімовій Юлії Анатоліївні та Кривошей Лідії Дмитрівні дякуємо за виховання у підростаючого покоління любові до рідної мови.

Бажаємо подальших успіхів Вікторії в обласному етапі конкурсу.


ВІТАЄМО!

Вітаємо дев’ятикласницю з перемогою!

Національним центром «Мала академія наук України» спільно з Волинським національним університетом імені Лесі Українки та Волинською обласною Малою академією наук у березні–листопаді 2021 року було проведено Всеукраїнський конкурс літературних, дослідницьких та мультимедійних учнівських проєктів, присвячених 150-річчю з дня народження Лесі Українки.

Конкурс був тривалим, бо випробувати свої творчі здібності забажали багато учнів/учениць із закладів освіти усієї України. Серед них була учениця 9-А класу Гончар Єлизавета, яка заручившись підтримкою своєї вчительки Штандюк Світлани Іванівни, вже не вагаючись направила авторські графічні ілюстрації для участі у номінації «Мультимедійні проєкти» за категорією «Графічні роботи».

Вітаємо Гончар Єлизавету, дівчинка посіла ІІІ місце.

Бажаємо Єлизаветі і далі бути творчою та активною.


Кiлькiсть переглядiв: 932