Участь закладу в пілотному впровадженні проєкту SELFIE в Україні

/Files/images/селфи.png

За результатами конкурсного відбору комунальна установа «Пологівська спеціалізована різнопрофільна школа І-ІІІ ступенів №2» Пологівської міської ради з 23 квітня по 07 травня 2021 року буде брати участь в пілотному проєкті SELFIE, який впроваджує в Україні Європейський освітній фонд у партнерстві з Об’єднаним дослідницьким центром Європейської Комісії, у тісній співпраці з Міністерством освіти і науки та Міністерством цифрової трансформації.
Упродовж трьох тижнів 60 шкіл та 30 закладів професійної освіти здійснюватимуть моніторинг ефективності використання інноваційних технологій та з’ясують, на якому етапі цифрового розвитку вони перебувають, що саме треба вдосконалити. Цей процес відбуватиметься з використанням онлайн-інструменту SELFIE, який вперше пілотується в Україні.
SELFIE — це безкоштовний онлайн-інструмент, який допоможе проаналізувати стан цифровізації, ефективності використання цифрових технологій у нашому закладі. Опитування є анонімним. Пройти опитування учасники зможуть у будь-який зручний час, на різних цифрових пристроях.

Просимо взяти активну участь учнів та вчителів в опитуванні!

Детальніше з інформацією можна ознайомитися за посиланням
Кiлькiсть переглядiв: 95