Вимоги до організації роботи з технічними засобами навчання

При використанні технічних засобів навчання (далі – ТЗН) під час проведення навчального заняття потрібно чергувати види навчальної діяльності. Безперервна тривалість навчальної діяльності з ТЗН упродовж навчального заняття повинна бути: для учнів 1 класів – не більше 10 хвилин; для учнів 2 – 4 класів – не більше 15 хвилин; для учнів 5 – 7 класів – не більше 20 хвилин; для учнів 8 – 9 класів – 20 – 25 хвилин; для учнів 10 – 11(12) класів на 1-й годині занять до 30 хвилин, на 2-й годині занять – 20 хвилин. При здвоєних навчальних заняттях для учнів 10 – 11(12) класів – не більше 25 – 30 хвилин на першому навчальному занятті та не більше 15 – 20 хвилин на другому навчальному занятті.

Організація дистанційного навчання

Інформування педагогічного колективу, учнів та батьків адміністрацією школи про особливості освітнього процесу в період карантину здійснюється в закритих спільнотах у соціальних мережах (Viber /Теlegram/ Facebook /Instagram).
Для дистанційної роботи використовуються групи Viber, інструменти для конфернц-зв’язку Zoom, Meet, віртуальна інтерактивна дошка Padlet, сервіс Google Classroom, інтернет-сервіс мультимедійних дидактичних вправ LearningApps та інші.


/Files/images/rozklad_urokv_2021/Снимок.JPG_1.JPG/Files/images/rozklad_urokv_2021/Снимок.JPG_2.JPG/Files/images/rozklad_urokv_2021/Снимок.JPG_3.JPG


Електронні версії підручників

https://lib.imzo.gov.ua/yelektronn-vers-pdruchnikv/

Всеукраїнська школа онлайн

https://lms.e-school.net.ua/
Кiлькiсть переглядiв: 506