Вимоги до організації роботи з технічними засобами навчання

При використанні технічних засобів навчання (далі – ТЗН) під час проведення навчального заняття потрібно чергувати види навчальної діяльності. Безперервна тривалість навчальної діяльності з ТЗН упродовж навчального заняття повинна бути: для учнів 1 класів – не більше 10 хвилин; для учнів 2 – 4 класів – не більше 15 хвилин; для учнів 5 – 7 класів – не більше 20 хвилин; для учнів 8 – 9 класів – 20 – 25 хвилин; для учнів 10 – 11(12) класів на 1-й годині занять до 30 хвилин, на 2-й годині занять – 20 хвилин. При здвоєних навчальних заняттях для учнів 10 – 11(12) класів – не більше 25 – 30 хвилин на першому навчальному занятті та не більше 15 – 20 хвилин на другому навчальному занятті.


Організація дистанційного навчання

Інформування педагогічного колективу, учнів та батьків адміністрацією школи про особливості освітнього процесу в період карантину здійснюється в закритих спільнотах у соціальних мережах (Viber /Теlegram/ Facebook /Instagram).

Для дистанційної роботи використовуються групи Viber, інструменти для конфернц-зв’язку Zoom, Meet, віртуальна інтерактивна дошка Padlet, сервіс Google Classroom, інтернет-сервіс мультимедійних дидактичних вправ LearningApps та інші


/Files/images/distantsyne_navchannya/Розклад 5-7кл.JPG

/Files/images/distantsyne_navchannya/Розклад 8-9кл.JPG

/Files/images/distantsyne_navchannya/Розклад 10-11кл.JPG


Електронні версії підручників

https://lib.imzo.gov.ua/yelektronn-vers-pdruchnikv/

Всеукраїнська школа онлайн

https://lms.e-school.net.ua/

Кiлькiсть переглядiв: 30